Kraje które obsługujemy:

POLSKA - NIEMCY - HOLANDIA - BELGIA - FRANCJA - ANGLIA - SZKOCJA

Dlaczego my


Przewozimy osoby, bagaże i paczki na terenie Polski i Europy od wielu lat. Nasze doświadczenie to gwarancja solidności i braku niespodzianek, ale to nie wszystko: dodajemy jeszcze wygodę, elastyczność, bezpieczeństwo i dobre ceny.

Wygoda i elastyczność
Przez elastyczność naszych usług rozumiemy: dowóz pod wskazany adres, możliwość odbioru z miejsca zamieszkania, możliwość zabrania większej ilości bagażu. Także możliwość  ustalenia trasy przejazdu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pasażerów.
Wygoda u nas to: względnie krótki czas podróży i nowoczesne samochody – zapewniające więcej przestrzeni i wygodniejsze fotele, z klimatyzacją i z systemem video. Także dla Państwa wygody działa rezerwacja telefoniczna. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h/dobę, gwarantujemy profesjonalną obsługę.

Bezpieczeństwo i konkurencyjne ceny
Nasi kierowcy znają doskonale swoje trasy, procedury i przepisy obowiązujące w krajach, do których i przez które jeżdżą. Wiedzą także co to uprzejmość i życzliwość, służą pomocą i radą, a przede wszystkim bezwzględnie dbają o bezpieczeństwo Pasażerów ich bagażu i powierzonych przesyłek.

Posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowej oraz licencję do przewozu osób.

Oferujemy profesjonalne usługi w konkurencyjnych cenach. Sprawdź naszą cenę dla Twojej trasy, porównaj z innymi przewoźnikami, a na koniec zapytaj nas o przysługujące rabaty dla grup.
Aha, jeszcze jedno: nie ma u nas żadnych ukrytych, dodatkowych kosztów nadania paczki, a ubezpieczenie paczki jest w cenie usługi.

Specjalizujemy się i jesteśmy w tym dobrzy: Zakres naszych usług to:
Paczki do Szkocji, Paczki Londyn, Paczki Manchester, Przeprowadzki Anglia, Transport do Birmingham, Anglia paczki, paczki Anglia, paczki do Anglii, paczki Polska Anglia, przewóz osób Anglia Polska, przewóz paczek Anglia Polska, przewozy Polska Anglia, usługi transportowe.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty


  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • NetworkedBlogs
  • Twitter